28 i 29 września 2017 r. w Częstochowie w Hotelu Arche**** odbyła się piąta już edycja Konferencji dla Narzędziowni TOOL-SHOP, której organizatorem jest firma AutomotiveSuppliers.pl.

Głównym celem wydarzenia jest umożliwienie wymiany dobrych praktyk doświadczeń pomiędzy narzędziowniami (formy wtryskowe, formy odlewnicze, tłoczniki) jak również nawiązanie współpracy przez branżę narzędziową z potencjalnymi klientami.
bfmedia 062W tegorocznej edycji wzięło udział blisko 130 osób, reprezentujących głównie sektor motoryzacyjny, ale także AGD i  elektryczny. - W tym roku gościliśmy nie tylko przedstawicieli sektora z Polski ale także z Niemiec oraz Litwy - podkreśla Rafał Orłowski, Partner w AutomotiveSuppliers.pl. W czasie dwóch dni wydarzenia uczestnicy mogli zapoznać się trendami i nowymi rozwiązaniami od praktyków z zakładów narzędziowych (m.in. ARCAPOL, FRECH Tools Poland, Siropol), producentów motoryzacyjnych i AGD (Odlewnia Volkswagen Poznań, Hi-P Poland, Nifco Poland) oraz firm, które są dostawcami rozwiązań dla tej branży (Fibro, Balluff, Bodycote Polska, CAMdivision, Oerlikon Balzers Coating Poland, Schmolz+Bickenbach Polska).

Ważnym elementem konferencji są rozmowy B2B, pomiędzy narzędziowniami a potencjalnymi klientami. W edycji 2017 przeprowadzono blisko 150 rozmów, zaaranżowanych przez specjalnie dedykowaną platformę internetową. Tegoroczna konferencja została także poszerzona o część wystawienniczą, w której wzięło udział kilkanaście firm. Nowością natomiast była możliwość wzięcia udział w studyjnym wyjeździe do częstochowskiego zakładu Bodycote Polska.
bfmedia 103- Cieszy nas wysoka ocena konferencji jaką w tym roku wystawili nam uczestnicy, zarówno pod względem merytorycznym jak i nowego miejsca, w którym odbył się TOOL-SHOP - dodaje Rafał Orłowski.

Składamy gorące podziękowania uczestnikom konferencji, prelegentom oraz partnerom wydarzenia i tradycyjne już teraz zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji.
bfmedia 016  bfmedia 177